Arı Satmak İstiyorum

Arı mı satmak istiyorsunuz?

Arı satmak isteyen arıcılarımız Alıcı ve Satıcıyı Bir araya getiriyoruz

Arı Satmak istiyorum

Arı satmak istiyorum adlı yazımızda türkiye ve yurt dışında arı satmak isteyen arıcı dostlarımıza yardımcı olmak adına böyle bir paylaşım yapmayı kendimize borç bildik, Mevcut arı kovanlarınız size fazlamı geldi arımı nasıl satarım diye düşünmenize gerek yok, iletişim numaralarımızdan veyahut yorumlar kısmından bizlere ulaşarak İsim soyisim, mevki, arı ırkı ve kaç adet koloni satacağınızı bizlere belirterek uygun koşullar altında satıcı ile alıcıyı bir araya getiriyoruz.

Arı satın alınırken ve satarken piyasa koşullarını göz önüne  alarak  fiyat vermeniz arınızı daha çabuk satmanıza yardımcı olacaktır. Erken ilkbahar döneminde arı satışları hızlı olurken bal akım zamanı ve sezon sonunda arı satışları çok fazla olmamaktadır. En erken arı satışları şubat 15 gibi başlayıp mayıs 15 ine kadar devam etmektedir.

Satılık Arı olarak web sitemizde bulunan makalelerimizi okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arı almak ve satmak isteyen arıcılarımız whatsapp üzerinden gerekli bilgileri bizlere gönderebilirler 05449039664

Arı satmak istiyorum neyapmam gerekiyor.

Arı satmak isteyen arıcılarımız koloni fazlalığından veyahut arıcılığa ara vermek isteyenler için web sitemizde arıcı ile alıcıyı bir araya getiriyoruz. İletişim formunu doldurarak bize gerekli bilgileri gönderdiğinizde kriterlerinize uygun alıcıyı sizinle temasa geçiriyoruz.

Yapmanız GEREKENLER

İsim

Soyisim

Mevki

İletişim numarası

Arınızın Irkı

Satacağınız Arı satısı

Çerçeve Fiyatı veya Koloni fiyatı SON

Alıcı Benimle Nasıl İletişim Kuracak

iletişim formundan bizlere vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda telefon numaranızı alıcıya iletip, sizinle temas kurmaya çalıştırıyoruz.

Arı satılırken dikkat edilmesi gerekenler.

Alıcı ve Satısı tarafından düzenlenen satış sözlemesi teslimat ve ödeme koşulları firmamızla alakalı değildir. Arınızı sattığınız zaman ödemenizi ve gerekli evraklarınızı almanızı rica ederim olası aksi bir durumda firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Arı hangi bölgelerden alınır?

İlkbaharda en erken akdeniz sahil kesmi bölgelerinde Adana mersin hatay ve antalya bölgesinde yetişmektedir. Mevsim koşulları itibari ile kışlatmadan erken uyanan arılar daha erken gelişir, arı alacaksanız bu bölgelerden almanızı tavsiye ederim.

    Nasıl Yardımcı Olabilirim ?