Satılık İkinci El Arıcılık Malzemeleri

Satılık Arıcılık Malzemeleri

Değerli Arıcı dostlarımız, Arıcılık sektörü çok güzel bir meslek kolu olsada, zamanın insanlara nelere getireceği hiç belli olmuyor. O bakımdan böyle bir paylaşım yapmayı uygun gördüm, Arıcılığı bırakmak isteyenler ve ihtiyaç fazlası ikinci el arıcılık malzemelerini uygun mercilerde değerlendirmek için bir arayış içerisine girerler. İkinci el satılık kovan ,Arıcı barakası,kullanılmamış sıfır çıtalar,Kabarmış petek,Bal süzme  dinlendirme makineleri ve satılık arı alıp satacakmısınız? Bunun için sosyal medya aracılığı ile paylaşımda bulunarak yada web sitemize satacağınız malzemelerinizi email veya Yorumlar kısmından  bilgilerinizi yazarak, uygun arıcılara pazarlama yapabilirsiniz.

Bu vesileyle satılık ikinci el arıcılık malzemeleri arıyanların sizlere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamış olursunuz.

Satıcı: Arı malzemeleri satacak olanlar elinde satacağı arı malzemelerinin adetini cinsini ve iletişim bilgilerini yorumlar kısmından bizlere iletsinler

Alıcı: İkinci el arıcılık malzemesi ihtiyacı olanlar ihtiyaç duyduğu malzemeyi ve adeti ile birlikte iletişim nu ulaştırmaları gerekiyor.

Hiç bir kar amacı götmeden bir nevi alıcı ile satıcı buluşturuyoruz. İlginize simdiden teşekkür ederim

 

10 Yorum

 1. Avatar MEHMET BALCI diyorki:

  24.06.2021 tarihi itibariyle satlık 91 kovan çerçeve 65 tl satlıkarım vardır yardımcı olabilirmisiniz

 2. Avatar Murat işcan diyorki:

  İkinci el 6lı yatarlı süzme makinesi otomatik elinde olan varsa iletişime geçebilir 0539 394 34 02

 3. Avatar Hakan Ülker diyorki:

  İkinci el dört çıtalı veya iki çıtalı bal süzme makinesi ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yaz

  Nasıl Yardımcı Olabilirim ?