Satılık Arı Çeşitleri

Satılık Arı Nedir?

Satılık Arı Çeşitleri; Arıcılık sektöründe olan arıcıların, ihtiyaç fazlası arıları elden çıkarmak için, internet ortamında yada bölgedeki arıcılar vasıtasıyla arıcılığa yeni başlayan, arıcıların arı ihtiyacını karşılama yöntemidir. Firmamız tarafından hayata geçirilen Paket arıcılık olarak Türkiye’de yoğun bir şekilde arı satışlarımız bulunmaktadır. Muhtemelen internetten gezerken Paket arı ve Satılık arı adı altında bir çok yazı ve makaleye denk gelmişsinizdir.

Satılık Arı Irkları ve Çeşitleri

Bayram Arıcılık Tarafından üretilen, f1 ana arılardan bölmeler yapılarak, bir sonraki yıl için özel paket arılar hazırlanır. Hazırlanan arılarların yıl boyunca bakımları özenle yapıldıktan sonra Mart ayı itibari ile satışa sunulmaktadır. Satışa sunulan arılarımız 3-4-5-6-7-8 ve 9 Çerçeveli arılar şeklinde olacaktır. Her bütçeye uygun özel paketlerimiz bulunmaktadır. Arılığımıza gelerek arı seçimini yapmanız mümkündür. Paket arıcılık olarak ise satılık arılarımız Nisan ayı itibarı ile tüm türkiyeye özel araçlarımızla teslimat yapılmaktadır. Arı siparişi vermek için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satışını yaptığımız Arı ırklarımız

 1. Karniyol ırkı
 2. Kafkas Melezi
 3. Belfast ırkı
 4. Anadolu Irkı
 5. Karpat Irklarıdır

Ana arıları genç olmaktadır, standart arı düzeyinde satış yapılmaktadır. Kovanlı ve Kovansız Arı satılık arı arıyorsanız bizimle İletişime geçebilirsiniz

Paker arıcılık Nedir? Linke Tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Canlı arı satışı ve fiyatlandırma hakkındaki bilgiler ANASAYFAMIZDA mevcuttur

Satılık Arı ve Paket arı dağıtım bölgelerimiz

Adana satılık arı, Adıyaman satılık arı,Afyon satılık Arı,Mersin satılık arı,Aksaray satılık arı,şanlı urfa satılık arı,k.maraş satılık arı,Ankara satılık Arı,Çankırı satılık Arı,Yozgat niğde satılık arı,Kayseri Çorum satılık Arı, Eskişehir satılık arı,bolu satılık arı,Balıkesir,Bursa,Kocaeli,İstanbul Satılık arı,Zonguldak Kastamonu satılık arı,Samsun,Giresun,Trabzon,Rize,Artvin satılık arı,Kars,Ardahan satılık arı çeşitleri,Kars satılık Arı,Erzurum satılık arı çeşitleri,Bingöl,elazığ ve Malatya satılık arı,Diyarbakır, Tunceli arı satışı,Mardin,Batman,bitlis van ve hakkari bölgesi olarak Tüm türkiye geneline satılık arı çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.

 

5 Yorum

 1. Avatar Mehmet genc diyorki:

  Mart ayı için 160 adet arı almak istiyorum.. Teslimatlariniz hakkında bilgi aktarabilirmisiniz?
  Konya Ilgın da arıcılık faliyetleri göstermekteyiz. Kullandığınız ana arılar ve ırklar hakkında ayriyeten sizinle görüşmek isterim.

 2. Avatar Esra sumer diyorki:

  Amatörce 3 yıldır arıcılık yapıyorum bu yıl ticari olarak arıcılık sektörüne girmek istiyorum. Toplamda 150 adet paket arı ve 150 adet polen tuzaklı kovanın Kayseri’ye teslimatı ne olur. Irk olarak Kafkas melezi veya karniyol ırkı arı düşünüyorum.

Yorum yaz

  Nasıl Yardımcı Olabilirim ?