Hakkımızda

Bayram Arıcılık Kimdir

Bayram Arıcılık;1991 Yılında Amatör Olarak  Arıcılığa Başlayıp,2001 Li yıllarda Profesyonel Olarak Farklı Bölgelerde Arıcılık Üzerine Deneyım Sahıbı Olup ,Bal ,Polen ,Arısütü, Olarak Çalışmamızı Yürüttük,2009 Yılından bu yana Türkiye geneli Arı Ürünlerinin Yanı sıra Farklı Bölgelerde ,Adana,Adıyaman,antalya ve Malatya Olmak üzere Paket Arıcılık,Arı Satışı ve Ana arı üretim Gurubu Olarak Çalışmalarımıza Devam Etmekteyiz.

Hakkımızda
                                       Hakkımızda

Neden Bayram Arıcılık

Değerli Arıcı Dostlarımız Arıcılık Sektöründe 20 Yılı Yakın bir Geçmişimiz var,Bu zaman Zarfı içerisinde Elimizden Geldiğince Arıcılarımıza Doğru ve Yerinde Bilgi vermeyi Kendimize Prensip Edindik, Arı Satışı,Arı,Paket Arıcılık,Arı Ürünleri,Bal,Polen,Propolis,Arı sütü,ve Son Olarak Arı zehri Üretim ve Satışını Yapmakla Beraber ,Türkiye’nin Her kesimine Hitap Eden,Müsteri Kapasitesi ile Hızlı ve Güvenilir Bir şekilde Hizmet vermeye devam Ediyoruz,

Çalışmalarımız

 

Farklı İllerde Referanslarmız ve Bayilerimiz Bulunmaktadır.
Türkiye Coğrafyasına ve İklim sartlarına ve her bölgeye uyum sağlayan arı ırkları üretiminde son derece titiz bir çalışmayla birlikte çok geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Hizmette sınır tanımadan Türkiye’nin her köşesine az yada çok ilgili kurum ve vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaktayız.

İster arılı kovan ister ana arı (Kafkas,Belfast,Anadolu,Karpat,italyan,karniyol) ırkları olarak,firmamız tarafından ulaştırılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Nasıl Yardımcı Olabilirim ?